Www.mesohu.net 
BallinaHomeSearchRegisterLog in

View unanswered posts
 

Hyrja

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Rregullat&Lajmrimet

Ketu do te njiheni me regullat dhe lajmrimet e forumit
35Staffi I Forumit...
Mon Dec 08, 2008 9:31 pm
WebMaster View latest post
No new posts

Pyetje-Kritika-Sugjerime

Ketu mund te beni kritika pyetje sugjerime
11EJJ ?? :@ 10 min...
Sat Dec 27, 2008 10:08 pm
BeSTrOnG View latest post
No new posts

Partneret

Ktu jan Partnerët
88www.4kteam1.ch,w...
Sat Dec 27, 2008 10:17 pm
BeSTrOnG View latest post
Mesohu Empty
 

Pyetje Dhe Bisedime

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Probleme te Zgjidhura

Ketu do te vijne problemet e zgjidhura ne rubriken Pyetje dhe bisedime
11Probleme t' zgji...
Thu Dec 04, 2008 12:18 pm
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Prezentimi Dhe Pershendetje

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Urime Dhe Përshendetje

Ketu mund te beni urime dhe pershendetje
00
Mesohu Empty
 

Tema Te Ndryshme

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Reklamo Faqen Tende Këtu!

Këtu Mund Të Reklamon Faqen Tëndë!
11wWw.Bloody-Crew....
Tue Jul 07, 2009 1:21 am
lonny View latest post
No new posts

iluzione

Ktu i kini disa iluzioni do të quditeni edhe vet......
35Iluzioni i Pike...
Fri Dec 05, 2008 5:00 pm
MiiLi View latest post
No new posts

Poezi

Ktu mund te postoni poezi te ndryshme
558Poezi të ndryshm...
Sat Dec 06, 2008 9:13 pm
WebMaster View latest post
Mesohu Empty
 

Argetim

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Lojera

Ketu mund te zhvilloni lojera ndermjet antareve te forumit
613Hajde kush po di...
Wed Dec 10, 2008 2:09 pm
daard1 View latest post
Mesohu Empty
 

Shkarkime

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Programe

Ketu mundeni me postu programe te ndryshme dhe te dobishme per PC
1116Kaspersky Intern...
Thu Dec 04, 2008 7:57 pm
Malzz View latest post
No new posts

Tutoriale Mësime & Ebooks

Tutoriale te ndryshme dhe Libra elektronike te te gjitha kategorive
00
No new posts

Crack&Serials

Ketu mund te gjeni , te postoni dhe te beni kerkesa per Crack apo Serial
11Kërkes Për Crack...
Mon Dec 01, 2008 11:32 pm
Malzz View latest post
No new posts

Lojera Te PC-s

Ketu mund te postoni te gjitha lojrat e Kompjuterit
1010Sxe Injected 7....
Fri Dec 12, 2008 10:43 pm
Malzz View latest post
No new posts

Filma Te Ndryshem

Ketu mund te postoni filma te ndryshem
11Bolt TS INTERNAL...
Mon Dec 01, 2008 11:50 pm
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Web Design

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Tutoriale Per Design

Ketu mund te postoni gjdo gje rreth designit
11Disa Trike qysh ...
Tue Dec 02, 2008 12:14 pm
Malzz View latest post
No new posts

Tools/Mjete Per Design

Tools/Mjete Per Design
00
No new posts

Punime Të Punuara Nga Ju

Punime Të Punuara Nga Ju
00
Mesohu Empty
 

Shkencat Natyrore dhe Matematika

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Te rejat nga shkenca

Këtu në Këtë Forum do të Flitet rreth të rejave nga shkenca
00
No new posts

Mjekësia

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me sëmundjet e ndryshme,anatominë,alergjitë dhe të gjitha nën-degët e mjekësisë
18Disa Gjera Rreth...
Fri Dec 05, 2008 11:08 pm
MeeTY View latest post
No new posts

Matematikë dhe Gjeometri

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëjë me Matematikë dhe gjeometrinë.
33Disa Simbole Te ...
Tue Dec 02, 2008 12:11 pm
Malzz View latest post
No new posts

Fizikë dhe Kimi

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me Fizikë dhe Kimi .
00
No new posts

Gjeografi dhe Gjeologji

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me hartografi,gjeologji, dhe gjithçka që ka të bëj me gjeografi.
22Piramida E Keops...
Tue Dec 02, 2008 12:09 pm
Malzz View latest post
No new posts

Astronomia

Në këte forum mund të postoni dhe të gjeni çdo gjë që ka të bëj me astronomi, astrofizikë dhe çdo gjë tjetër që ndërlidhet me dukuritë që ndodhin jashtë tokës dhe atmosferës.
11Eklipsi i Hënës...
Thu Dec 04, 2008 8:05 pm
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Shkencat Sociale

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Shkencat Sociale

Shkencat Sociale
00
No new posts

Historia

Historia kombëtare shqiptare dhe ajo botërore ndër shekuj.
12Nëna Terez
Fri Dec 05, 2008 5:01 pm
MiiLi View latest post
No new posts

Arkeologjia dhe antropologjia

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me arkeologjinë dhe antropologjinë shqiptare dhe botërore.
00
Mesohu Empty
 

Shkenca Dhe Biznesi

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Ekonomia dhe Biznesi

Ekonomia dhe Biznesi Zhvillimet në ekonominë dhe biznesin kosovar
00
No new posts

Informatike Dhe Programim

PHP, Java, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
1111Albumi.zip
Tue Dec 02, 2008 11:55 am
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Muzika

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Muzika Shqip

Ketu mund te flisni rreth muzikes shqipe
4342B2N - Si Cunami...
Fri Dec 05, 2008 6:39 pm
Malzz View latest post
No new posts

Muzika e Huaj

Ketu mund te flisni rreth muzikes se huaj
552 Pistols - Let'...
Tue Dec 02, 2008 11:39 am
Malzz View latest post
No new posts

Youtube Videoklipe

Ketu mund te postoni Videoklipe
45Mesohu se si me ...
Fri Dec 05, 2008 3:34 pm
fatos View latest post
No new posts

Albume te plota

Ketu mund te postoni hitet e fundit (Albume)
00
No new posts

Tekste Kengesh

Tekste Kengesh
2191* Alban Skëndera...
Sat Dec 06, 2008 4:39 pm
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Show Bizz

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Vip Shqipetar

Ketu mund te flisni rreth VIP-ave shqipetar
13Vipat Shqiptar...
Fri Dec 05, 2008 4:35 pm
Malzz View latest post
No new posts

Vip Te Huaj

Ketu mund te flisni rreth VIP-ave te huaj
33Vipe E huaja
Tue Dec 02, 2008 12:03 pm
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Chat Programe

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

MSN Programe

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha këtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem këtu postimet...
24248 menyra me thy ...
Sat Dec 06, 2008 7:36 pm
Malzz View latest post
No new posts

mIRC Programe

forumi për mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte për mIRC a po programme te ndryshme...
69Te gjithamiRc CO...
Fri Dec 05, 2008 4:56 pm
Malzz View latest post
No new posts

Yahoo Programe

Forumi për Yahoo messenger dhe per programme e triks të Yahoo... postoni këtu...
64Yahoo Multi Msg...
Wed Dec 03, 2008 10:08 pm
Malzz View latest post
Mesohu Empty
 

Tool Box

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Mësohu se si

Në këtë forum mund të mësoni gjëra të ndryshme që janë jasht informatikës dhe përdorën shpesh në jetën e përditshme.
610Shikoni A Do Të ...
Fri Dec 12, 2008 12:09 am
fatos View latest post
No new posts

VIP

VIPKëtu do te gjeni te reja nga muzika,aktrimi,moda etj...
00
Mesohu Empty
 

Arkiva e Forumit

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Shporta

Ketu do te shkojne te gjitha postimet e penojvshme ose ne kundershtim me rregullat e forumit
36Msn Hacker
Sat Dec 06, 2008 5:32 pm
Malzz View latest post
No new posts

Mesazhet e Vjetëra

Ketu vijne mesazhet e vjetera
00
Mesohu Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Who is online?
Who is online?Our users have posted a total of 593 messages
We have 37 registered users
The newest registered user is krysscoas
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests
Most users ever online was 39 on Mon Mar 25, 2019 8:22 pm

Registered Users: None
Legend : [ Administrators ][ Administratorët ][ Designer ][ Gold Member ][ Moderatorët ][ Supermoderatorët ][ V.I.P ]

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked