Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Burr te martuar dashurova -- rovena stefa

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

Burr te martuar dashurova -- rovena stefa Empty
PostSubject: Burr te martuar dashurova -- rovena stefa   Burr te martuar dashurova -- rovena stefa Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 4:32 pm

Burr te martuar dashurova -- rovena stefa

--------------------------------------------------------------------------------

Desh m'ra qielli permbi koke
u rrezova e rash n'toke
Kur kuptova se ti m'ke rrejt
Un e mjera kam besu
paske qen me fmi e gru
kjo dashni më, më kushtoi shtrenjt

Ref..(2)
Një grua me mallkoi
burrin e vet kërkoi
n'at çast kuptova
burre te martuar une dashurova

Nje fëmij n'telefon
mua morri nje nat vone
Dua babin ne shpi te vij
i thash që e kam kuptu
paske pas fëmij dhe gru
ik prej meje, familje ke

Ref...(2)
Një grua me mallkoi
burrin e vet kërkoi
n'at çast kuptova
burre te martuar une dashurova

Ref...(2)
Një grua me mallkoi
burrin e vet kërkoi
n'at çast kuptova
burre te martuar une dashurova
Back to top Go down
View user profile https://mesohu.forumotion.com
 
Burr te martuar dashurova -- rovena stefa
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Muzika :: Tekste Kengesh-
Jump to: