Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Buzen Mbi Buze" --- Mirsa

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

Buzen Mbi Buze" --- Mirsa Empty
PostSubject: Buzen Mbi Buze" --- Mirsa   Buzen Mbi Buze" --- Mirsa Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 4:29 pm

Buzen Mbi Buze" --- Mirsa

--------------------------------------------------------------------------------

(Feat. Genc Prevlukaj)

mrisa
sa inat ke qen me te çdo nat
Dhe un s'vrejta asgje
Tani po ndahemi e ti vazhdo me te
Me dhemb qe smora vesh shpejt per veq meje e diten krejt
E kjo me vret qe ti sma the ne sy

ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE nbel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
getz
VET M'DETYROVE ME TA KTHY SHPINEN SHPEJT


BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE nbel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
getz
NUK O VEQ NI GABIM,GABIM KE BO KREJT
getz
stop me bullshit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate ndor kjo ngjyr spot rrin mir shoku yt s`pom pelqen vet e lype zemer jeme kur ta lyp vet e gjen
stop me bullshit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate n`dor kjo njgyr spot rri mir shoku yt s`pom pelqen e jom lodh prej ktyne seneve qe mi thu qdo nat blla blla blla blla bllamirsa kerqeli eshte nga muqibaba hehehee

Qfar kishte ajo me shum se un
Qfar te dha ajo me shum
Dhe nuk mund te besoj
Qe kesaj i dhe FUND
Me dhemb qe smora vesh shpejt
perveq meje e diten krejt
E kjo me dhemb qe ti sma the ne sy

BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE n'bel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
getz
TI VET UM DETYROVE ME TA KTHY SHPINEN SHPEJT


BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE n'bel T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
getz
NUK O VEQ NI GABIM,GABIM KE BO KREJT
mirsa
stop me bollshit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate ndor kjo ngjyr spot rrin mir shoku yt s`pom pelqen vet e lype zemra jeme kur ta lypsh vet e gjen
stop e boll shit ku ke deri n`ket or ku ke deri kaq von kon sot e pate ndor kjo ngjyr spot rrin mir shoku yt s`pom pelqen vet e lype zemer jeme kur ta lypsh vet e gjen


ref:
BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE N'BEL T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
getz
TI VET UM DETYROVE ME TA KTHY SHPINEN SHPEJT


BUZEN MBI BUZEN DORA JOTE N'BEL T'SAJ DHE EMBEL I FLET POR UN KAM FAJ QE NGA DITA E PAR BESOVA SI E MARR ...
getz
NUK O VEQ NI GABIM,GABIM KE BO KREJT
__________________
Back to top Go down
View user profile https://mesohu.forumotion.com
 
Buzen Mbi Buze" --- Mirsa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Commercials for OTC"S.....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Muzika :: Tekste Kengesh-
Jump to: