Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 krijoni msn robot(new)

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

krijoni msn robot(new) Empty
PostSubject: krijoni msn robot(new)   krijoni msn robot(new) Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 4:11 pm

krijoni msn robot(new)

--------------------------------------------------------------------------------

Si te krijojme nje robot ne MSN

n'fillim downloadone qit program:
Linku: http://kookshare.funpic.de/xDrive/up...d3489198e4.zip

shkojm...
E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:kookrobot@hotmail.com)
Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
pastaj Klikoni Enter....
tani....
E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:

Si je=mire ti si je?
qa je tu bo=qe po rri ti
Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
Dhe e runi notepadin...
Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
krijoni msn robot(new)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Chat Programe :: MSN Programe-
Jump to: