Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Msn Messenger 8.1 Shqip

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

Msn Messenger 8.1 Shqip Empty
PostSubject: Msn Messenger 8.1 Shqip   Msn Messenger 8.1 Shqip Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 4:06 pm

Msn Messenger 8.1 Shqip

shkarko ketu msn 8.1 ne gjuhen shqipe..

rapidshare.com/files/136..._Messenger.exe
Hapi i par: Se pari ju duhet ta instaloni Windows Live Messenger rreth instalimit te ketij ju mundeni te shkoni faqen oficiale te

Linku:

http://g.live.com/1rewlive/en/WLInstaller.exeHapi i dyt: Shkarko ne kompjuterin tend Shqip Messenger

Hapi i tret: Kliko ne Shqip Messenger.exe dhe fillo instalimin.Kliko P?rpara

Hapi i Katert: Pranoj Kushtet e perdorimit duke mbushur fushen "Une pajtohem me kushtet dhe kondicionet e melartshme" Pastaj do te keni mundesi te klikoni PerparaHapi i pest: Kliko "Përpara"Nese te del mesazh posht. Kjo do te thot qe ju duhet me mbyll krejt windows live messenger.


Mbylle Windows Live Mesesnger ne kete menyre: Ne anen e djathte ne fund te ekranit gjenden shume te programe qe jane
aktiv, atu gjeje Iconen e mesme[/center] dhe kliko me pullen e djathte te miut. Dhe mbylle Mesengerin.
Tani vazhdo ne hapin e gjashte. (eshte e mundshme qe ju duhet me ristartuar instalimin e Shqip Messenger n?se e jep ende mesazhin e melart)
Hapi i gjashte : Kliko "Fillo"


Hapi i shtat: Urime, u instalua Shqip Messenger dhe tash mundesh me kliku tek butoni "Dil"
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
Msn Messenger 8.1 Shqip
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Chat Programe :: MSN Programe-
Jump to: