Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 me gjet pasin kur ta ndroje najkush

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

me gjet pasin kur ta ndroje najkush Empty
PostSubject: me gjet pasin kur ta ndroje najkush   me gjet pasin kur ta ndroje najkush Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 3:51 pm

me gjet pasin kur ta ndroje najkush

--------------------------------------------------------------------------------

Hi all ne ket tuto dot ju msoj se si me gjet passin kur ta ndron naj kush , psh e ke me hotmail.com ose yahho.co / msn.com ju vet e dini se cfar e keni dhe psh ta ka ndru naj kush passin e tash hym psh qe un e e msn me msn.com edhe hy www.msn.com
edhe hym sign in e bajm msn te e 1 kurse e 2 e bajm passwordin qe e kemi pas d.m.th passin e vjeter edhe ka mu qel inbox 100% edhe tash hym me e ndru pass shkojm aty nalt ku osht per me dal sign out te ajo shigjeta qka osht pak ma nalt se sign out edhe te e fundit me pr...qishtu diqka ke sum kujtohet edhe e kshyr ku shkrun Change password e te e 1 e bajm pass te vjetrin e te ata 2 ma posht e bejm pass qe doni me bo pasin e ri
__________________
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
me gjet pasin kur ta ndroje najkush
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Chat Programe :: MSN Programe-
Jump to: