Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!!

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!! Empty
PostSubject: Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!!   Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!! Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 3:41 pm

Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!!

--------------------------------------------------------------------------------

Më Së Pari Do Të Preksh Në Tastatur Start Dhe R pastaj hapet RUN dhe shkruaj cmd pataj e shkrun ping her Your IP -t
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
fatosMale Number of posts : 4
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!! Empty
PostSubject: Re: Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!!   Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!! Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 12:09 am

Flm bir po funksionon 100%
Back to top Go down
View user profile
 
Shikoni A Do Të Keni Rrjet Rrjet!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Tool Box :: Mësohu se si-
Jump to: