Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!! Empty
PostSubject: Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!   Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!! Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:58 am

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 X edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh.Admina dhe Mod nese kam gabu per vendin ku kam postu lirisht mund ta fshini ose ta mbartni temen,se per mu edhe kjo eshte naj lloj Hacku.Ky vendim le tju jet juve.Klmmmm
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Tool Box :: Mësohu se si-
Jump to: