bool(false) .GjeGjeZa.

Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 .GjeGjeZa.

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

.GjeGjeZa. Empty
PostSubject: .GjeGjeZa.   .GjeGjeZa. Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 12:59 am

Funkcionon keshtu: Une do them nje gjeagjeze dhe ju do e gjeni. Ai qe e gjen ka te drejte te thot nje gjegjeze tjeter.

Po filloj une: Diten fish fish naten permi mish??????
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
.GjeGjeZa.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Argetim :: Lojera-
Jump to: