Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Eklipsi i Hënës

Go down 
AuthorMessage
Malzz

Malzz

Male Number of posts : 481
Age : 22
Registration date : 2008-11-29

Eklipsi i Hënës Empty
PostSubject: Eklipsi i Hënës   Eklipsi i Hënës Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 8:05 pm

Eklipsi i Hënës Hana10

Me date 16gusht 2008 rreth ores 22.00 me ate te Europes njerezit kishin mundesine e radhes per te pare eklipsin e henes(i pjesshem).
Pra toka u vendos midis henes dhe diellit dhe u arrit nje mbulim rreth 70-80%.
Per ata qe ndodheshin ne Usa shikimi i eklipsit ka qene i pamundur.
Po jap disa foto qe i kam bere me Dicam
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
Eklipsi i Hënës
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Shkencat Natyrore dhe Matematika :: Astronomia-
Jump to: