Www.mesohu.net


 
BallinaHomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher

Go down 
AuthorMessage
Malzz

avatar

Male Number of posts : 481
Age : 21
Registration date : 2008-11-29

PostSubject: Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher   Tue Dec 02, 2008 11:15 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Pra n.q.s doni ti fshini krejt E-mailat e regjistrum pernjeher.. Percjelli kta hapa

Së pari e qelni Inboxin, dhe i shifni ne anen e majt ku lexojn " Inbox, draft etj.." e më posht Lexon ''Contacts'', klikoni aty dhe i selektoni nje nga nje, ose te gjith per meniher, dhe shkoni ''delete''
Back to top Go down
View user profile http://mesohu.forumotion.com
 
Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Www.mesohu.net :: Chat Programe :: MSN Programe-
Jump to: